Roma juriša ka ligi šampiona: Dibala upisao het-trik, Svilar sprečio Torino da napravi čudo u Rimu! (video)

Hot sport 26.02.2024

Vučica traži šansu za plasman u elitu U uzbudljivom duelu između Rome i Torina, fudbaler Paolo Dibala istakao se het-trikom, vodeći svoj tim do pobede rezultatom 3:2.

Dinamična utakmica pružila je pet golova i mnogo uzbuđenja za navijače. Paolo Dibala je započeo golijadu u 42. minutu, postigavši prvi gol iz penala. Međutim, Torino je brzo odgovorio, a Zapata je u 44. minutu doneo izjednačenje na asistenciju Belanove. U drugom poluvremenu, Dibala je ponovo briljirao, postigavši golove u 57. i 69. minutu, čime je kompletirao het-trik i doneo značajnu prednost svojoj ekipi. Autogol Hujsena u završnici doneo je dodatnu dramu, ali je