Ovo je liga dvojice Srba! Sergej Milinković-Savić pogodio za Al Hilal, Mitrović asistirao - i to petom! (video)

Večernje novosti 26.02.2024

Fudbaleri Al Hilala igrlai su protiv Al Etifaka meč 21. kola Premijer lige u Saudsijkoj Arabiji, a već na poluvremenu imali su prednost od 2:0 i to zahvaljujući reprezentativcima Srbije, Sergeju Milinkoviću Saviću koji je postigao pogodak, kao i Aleksandru Mitroviću koji je asistirao za drugi gol.

Screenshot / AlHilal Mrežu Al Etifaka je načeo popularni ''SMS''. Ruben Neveš je centrirao, a na pravom mestu je bio Sergej koji je glavom u stilu najboljih svetskih napadača savladao golmana domaće ekipe. شاهد اعادة هدف سافيتش كامل مع الاعادات 📽️- تابع الحساب الأساسي : @AZiiHD pic.twitter.com/hcQENnbDCJ — بـيـت | ALHILAL (@AlhilalBayt) February 26, 2024 Samo nekoliko minuta kasnije, Mitrović je fenomenalno petom asistirao za Al Davsarija koji je duplirao prednost