"Ako nije bio penal, vodim te na ručak" Zanimljiv razgovor fudbalera Čukaričkog i sudije na Marakani! Arbitar sve šokirao rečima!

Kurir 27.02.2024
"Ako nije bio penal, vodim te na ručak" Zanimljiv razgovor fudbalera Čukaričkog i sudije na Marakani! Arbitar sve šokirao…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički rezultatom 3:0 u meču 22. kola Superlige Srbije, a puno bure diglo se oko penala kojim je tim sa Marakane poveo u 9. minutu.

Defanzivac Čukaričkog, Nemanja Tošić, otkrio je kako je sa glavnim sudijom ovog meča, Markom Ivkovićem, vodio zanimljiv razgovor posle dosuđenog penala, u pauzi između dva poluvremena. - Pitao sam ga u poluvremenu da mi objasni zašto je svirao penal. Rekao mi je: "Veruj bio je, ako se ispostavi da nije, vodim te na ručak". Eto svi su rekli da nema ni govora o prekršaju. Neću se naravno pojaviti na tom ručku, slobodno vreme provodim sa prijateljima - rekao je Tošić