Račićeva "lepotica" naljutila šampiona Italije, Napoli u Sasuolu brojao do šest!

Sportske.net 28.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Napolija savladali su kao gosti ekipu Sasuola rezultatom 6:1 u okviru 21. kola italijanske Serije A.

Aktuelni šampion Italije je konačno opravdao ovaj epitet ubedljivom pobedom nad "Neroverdima" koji su čak prvi i postigli gol na utakmici. Igrao se 17. minut kada je srpski reprezentativac Uroš Račić sjajnim udarcem sa oko 25 metara matirao nemoćnog Mereta, što kao da je dodatno motivisalo izabranike Frančeska Kalcone. Napoli je u razmaku od svega dva minuta u potpunosti preokrenuo rezultat. Prvo je Amir Rahmani poravnao u 29, da bi u 31. mrežu zatresao i Viktor