Sferopulos: Bajern zaslužio da pobedi, ali smo i mi mogli nešto više

Politika 01.03.2024

MINHEN – Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle večerašnjeg poraza od Bajerna (66:74) u meču 27. kola Evrolige da je domaćin zasluženo pobedio, ali i da je njegova ekipa mogla da uradi nešto više. „Mislim da samo danas dobro započeli utakmicu.

U napadu i odbrani smo imali dobar protok lopte. Bili smo vrlo koncentrisani na ono što smo planirali. Ali, Bajern je „zategao” odbranu u poslednjim minutima prve četvrtine. Vratili su se, nismo uspeli to da kontrolišemo. Od tog momenta Bajern je kontrolisao utakmicu, ali smo bili u igri do poslednjeg momenta”, rekao je grčki stručnjak na konferenciji za novinare posle utakmice, javlja Tanjug. On je dodao da je zadovoljan što je ekipa u finišu meča pokazala