Šampionski Al Hilal slavio u derbiju - Sergej dupli asistent, Mitrović na prinudnom odmoru!

Sportske.net 01.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Itihad sa 3:1 u derbi meču 22. kola šampiona Saudijske Arabije.

Domaći su tako nastavili da nižu trijumfe, lideri su na tabeli sa 63 boda, devet više od prvog pratioca Al Nasra i hitaju ka osvajanju titule. Nije sve išlo po planu za domaćina. Poveo je Al Itihad u 12. minutu golom Engoloa Kantea glavom, potpuno atipično za ovog omalenog Francuza. Do kraja prvog dela Al Hilal je izjednačio. Igrao se 39. minut, a domaći imali korner. Nakon udarca iz ugla i loše reakcije golmana i igrača gostiju lopta je došle do Al Šehrija koji je