Junajted se ponadao, a onda je osetio moć sitija: Spektakularan derbi Mančestera rešio Fil Foden!

Kurir 03.03.2024

Sjajan derbi Mančestera gledali smo ovog popodneva na Etihadu Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 3:1 (0:1), u meču 27. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Junajted golom Markusa Rašforda u osmom minutu, da bi preokret i pobedu Sitiju doneli pogocima Fil Foden u 56. i 80. i Erling Haland u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Utakmica je bila izuzetno uzbudljiva, videli smo neverovatne promašaje, ali i čudesan gol Markusa Rašforda. Siti je drugi na tabeli sa 62 boda, bodom manje od prvoplasiranog Liverpula. Junajted je šesti sa 44 boda. U narednom kolu, Siti će gostovati Liverpulu, dok će Junajted