Siti i Real idu u četvrtfinale lige šampiona! Građani nemilosrdni prema Kopenhagenu, Madriđani se provukli protiv Lajpciga

Kurir 06.03.2024

Posle uzbudljive večeri u Ligi šampiona dobili smo još dva učesnika četvrtfinala elitnog evropskog takmičenja.

U narednu rundu idu Mančester siti i Real Madrid. Mančester siti je posao u osmini finala završio već u prvoj utakmici, kada je kao gost pobedio sa 3:1, a večeras je na svom terenu ostvario identičnu pobedu. Prvak Engleske je poveo u već u petom minutu golom Manuela Akanjija, četiri minuta kasnije drugi pogodak za Siti je postigao Hulijan Alvarez, da bi Erling Haland u nadoknadi prvog poluvremena postigao i treći gol za domaćina. Strelac jedinog pogotka za