"Чарли шин је био непријатан, а ал паћино ме је одушевио": Наша глумица открива што се вратила из Холивуда: "Америчким продуцентима је сметао мој акценат"

Блиц 06.03.2024
"Чарли шин је био непријатан, а ал паћино ме је одушевио": Наша глумица открива што се вратила из Холивуда: "Америчким…

У Србију је дошла како би снимила “Азбуку нашег живота” иако наш језик тешко разуме јер је као тинејџерка отишла у Јужну Африку где је и почела да гради своју каријеру.

Ана Александер, Српкиња која је успела у Холивуду, али није заборавила одакле је потекла одушевила је публику серије “Азбука нашег живота” тумачењем лика Емине. - Јако ми је драго што је друга сезона добро прихваћена. Са свих страна ми се људи јављају. Знала сам да ће бити добра серија чим сам прочитала сценарио. Срећна сам и задовољна са свим. Са редитељем Јеленом Бајић имам јако добар однос и на томе сам захвална. Познајемо се јако дуго и надала сам се да

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »