LK - Tadićev pečat na trijumf u Briselu, Dinamo slavi Bruna Petkovića, spektakl u Budimpešti!

Sportske.net 07.03.2024  |  Sportske.net

Dinamo Zagreb - PAOK 2:0 Reprezentativac Srbije i krilni fudbaler PAOK-a Andrija Živković je u 27. minutu imao prvu ozbiljniju priliku za goste kada je glavom zahvatio loptu, ali je bio zamalo neprecizan.

Deset minuta kasnije, Dinamo je poveo golom Bruna Petkovića! Svoj šesti gol ove sezone u Ligi konferencija Petković je postigao posle velike greške Đonija koji je sa desne strane vratio loptu u sredinu i bukvalno poklonio loptu Petkoviću koji je pobegao štoperima PAOK-a i iz dva pokušaja savladao golmana Kotarskog - 1:0. Isti igrač je i duplirao prednost ''modrih'' u 71. minutu posle odlične akcije domaćih kroz sredinu, Baturina je majstorski pronašao Petkovića