Milan pobedio Slaviju: Jović meč počeo sa klupe, "rosoneri" sa dva gola prednosti idu u Prag

Večernje novosti 07.03.2024

FUDBALERI Milana pobedili su Slaviju iz Praga na "San Siru" sa 4:2 u prvoj utakmici osmine finala Lige Evope.

FOTO: Tanjug/AP Bolje nije moglo da počne za izabranike Stefana Piolija, pošto je tim iz Češke ostao sa desetoricom igrača na terenu od 26. minuta kada je direktan crveni karton dobio Malik Dijuf. Iskoristio je to domaćin i do prednosti došao u 34. minutu preko Olivijea Žirua. Ipak, navijače Milana je utišao David Dudera dva minuta kasnije kada je pogodio za izjednačenje. Ipak, do odlaska na odmor "roseneri" su uspeli da postignu dva gola. U razmaku od dva minuta