Posle poraza košarkaša Crvene zvezde od Monaka u evroligi: Nedostatak kontinuteta presudan

Dnevnik 08.03.2024  |  Dnevnik.rs

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Monaka sa 98:80 u 28. kolu Evrolige, u susretu u kojem su bili konkurentni 25 minuta, da bi u nastavku kvalitet rival došao do izražaja.

Time su Beograđani upisali i 18. poraz i tako de fakto izgubili šanse za plasman u plej in. Trener Crvene zvezde Joanis Sferopulos istakao je zbog čega je njegov sastav poražen. – Kada smo igrali utakmicu, gledali smo da ostanemo u igri do samog kraja. Na startu drugog poluvremena odradili smo dobar posao i vratili se u meč. Nažalost, nismo imali kontinuitet. Monako ima kvalitet, hteli smo više da se borimo. Čestitam Monaku na pobedi – rekao je Sferopulos. U