Oslabljena Crvena zvezda izgubila u Monaku, jedan Luka Mitrović nedovoljan za iznenađenje

Danas 08.03.2024  |  V. N.

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Monaka rezultatom 98:80 (25:17, 21:21, 23:22, 29:20) u utakmici 28. kola Evrolige koja je odigrana u Monte Karlu.

Crveno-beli su doživeli svoj 18. poraz u Evroligi u duelu u kojem su bili prežaljeni i pre početka jer su u Monte Karlo stigli bez petorice igrača. Ipak, najviše zahvaljujući sjajnom Luki Mitroviću održavali su rezultatski priključak sve do finiša trećeg perioda, kada su njegov izlazak iz igre domaći iskoristili i za dva minuta stekli devet poena viška (69:60). Meč je prošao u znaku Majka Džejmsa, koji je u 17. minutu utakmice ubacio svoj 13. poen i sa ukupno 4.457