Kragujevčani nastavili seriju: Radnički slavio u Surdulici, Novi Pazar iznenadio Spartak!

Kurir 08.03.2024

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u gostima subotički Spartak sa 1:0, u meču 24. kola Superlige Srbije.

Strelac pobedonosnog gola bio je Adetundži Adešina u 77. minutu. Novi Pazar je na šestom mestu sa 34 boda, a Spartak je na devetoj poziciji sa četiri boda manje. U narednom kolu, Novi Pazar će dočekati Voždovac, dok će Spartak gostovati Čukaričkom. U istom terminu, pobedu u gostima je ostvario i Radnički 1923, savladavši u Surdulici Radnik sa 1:0. Odlučujući gol postigao je Kilijan Bevis u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Radnički 1923 je peti sa 38 poena,