Debitantski gol Lazara Jovanovića u nadoknadi za prvu pobedu Vojvodine ovog proleća

Radio 021 08.03.2024  |  021.rs

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom "Karađorđu" ekipu Voždovca rezultatom 2:1 u 24. kolu Super lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Mateus Indio u 83. i Lazar Jovanović u 90. minutu. Voša je krenula u ofanzivu na startu utakmice, a iako nije imala opasne udarce ka golu, posle Savićevićevog slobodnog udarca centimetri su nedostajali da Ivanović i Korać sprovedu loptu u mrežu. Potom je posle dobrog napada Seri mogao da proigra usamljenog Bjekovića, ali je umesto toga šutirao preko gola sa 20 metara. Na isteku 20. minuta, Nešković je lažnjakom prevario Petrovića koji