Fudbaleri Partizana na skeneru Kurira: Jovanović heroj crno-belih, Saldanja pokazao klasu!

Kurir 09.03.2024

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su u Beogradu nerešeno 2:2 u 172. "večitom" derbiju, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Pred punim stadionom "Rajko Mitić", domaća Zvezda je povela golom Uroša Spajića, a Partizan je preokrenuo golovima Mateusa Saldanje u prvom minutu naknade prvog poluvremena i Alda Kalulua u 49. minutu. Na 2:2 je poravnao Šerif Endiaje u 67. minutu. Pred vama je skener Kurira igrača Partizana: Aleksandar Jovanović 8 Junak prvih 45 minuta. Činio je čuda na golu, prosto je začarao mrežu Partizana. Skidao je zicere Bukariju i Endijaju, izluđivao Zvezdine napadače i