Oglasio se sudijski ekspert Zdravko Jokić jasan: Žuti karton mora da bude vidljiv za sve na stadionu - to ovde nije bio slučaj

Kurir 09.03.2024
Oglasio se sudijski ekspert Zdravko Jokić jasan: Žuti karton mora da bude vidljiv za sve na stadionu - to ovde nije bio…

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su u Beogradu nerešeno 2:2 u 172. "večitom" derbiju, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Pred punim stadionom "Rajko Mitić", domaća Zvezda je povela golom Uroša Spajića, a Partizan je preokrenuo golovima Mateusa Saldanje u prvom minutu naknade prvog poluvremena i Alda Kalulua u 49. minutu. Na 2:2 je poravnao Šerif Endiaje u 67. minutu. Crno-beli su od 74. minuta igrali sa desetoricom, pošto je Ksander Severina dobio drugi žuti karton zbog prekršaja. Nekoliko spornih situacija na meču, detaljno je analizirao sudijski ekspert Zdravko Jokić, koji je rekao