Istorija u superligi Srbije: Luka Adžić postigao dva gola direktno iz kornera (video)

Večernje novosti 12.03.2024

FUDBALER Čukaričkog Luka Adžić uradio je nešto na utakmici Čukarički - Spartak u čemu će se dugo pričati.

M. Vukadinović Naime, krilni napadač "brđana" postigao je oba gola u remiju tima sa Banovog brda i Subotičana (2:2). To nije ništa čudno, da oba pogotka nisu data direktno iz kornera. Najpre je mrežu Aleksandra Vulića zatresao u 29. minutu. Tada je lopta odskočila ispred čuvara mreže Spartaka i završila iza njegovih leđa. Drugi put je iz ugla bio precizan u 51. minutu. Poslao je loptu u dalji ugao, prebacio je Vulića i lopta se od stative odbila u mrežu. Ipak, ti