Radnički nema nameru da stane: Pančevci uprkos sjajnom meču ubedljivo poraženi u Kragujevcu!

Hot sport 13.03.2024

Evropa je jasno glavni cilj Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca nastavljaju da dominiraju drugim delom sezone u Superligi Srbije, demonstrirajući svoju snagu i upornost na terenu.

Danas su na svom stadionu „Čika Dači“ s lakoćom savladali ekipu Železničara iz Pančeva rezultatom 3:0, što predstavlja njihov sedmi uzastopni trijumf u ligi, i to šesti u nastavku sezone nakon zimske pauze. Radnički je pokazao impresivnu igru, posebno u drugom poluvremenu, kada su uspeli da slome otpor gostiju. Ključni trenuci utakmice dogodili su se u drugom delu meča, kada je Milutin Vidosavljević sjajno izveo slobodan udarac u 68. minutu, a Francuz Sali i Luka