Bavarci ulaze u formu, pukla petarda: Bajern u gostima ubedljiv protiv Darmštata

Kurir 16.03.2024

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su u gostima Darmštat sa 5:2, u meču 26. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajern bili su Džamal Musijala u 36. i 64, Hari Kejn u prvom minutu nadoknade poluvremena, Serž Gnabri u 74. i Matis Tel u trećem minutu sudijske nadoknade vremena. Gol za Darmštat je postigao Tim Skarke u 28. i Oskar Vilhelmson u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Bajern je drugi na tabeli sa 60 bodova, sedam manje i utakmicom više od prvoplasiranog Bajer Leverkuzena. Darmštat je na 18. mestu sa 13 poena. U narednom kolu, Bajern će dočekati