Derbi samo na papiru - zvezda razbila Radnički i otišla na +4: Kragujevčani vezali sedam pobeda pa doživeli brodolom na Marakani

Kurir 17.03.2024
Derbi samo na papiru - zvezda razbila Radnički i otišla na +4: Kragujevčani vezali sedam pobeda pa doživeli brodolom na…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevca rezultatom 5:0 u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Derbi kola je to bio samo na papiru. Zvezda je od starta preuzela inicijativu i brzo slomila Kragujevčane. Strelci su bili Stamenić u 10 i Šerif u 20. minutu. Radnički početkom drugog poluvremena ostaje sa igračem manje, Simović je u roku od dva minuta, dobio dva žuta kartona. Zvezda to brzo koristi i Šerif postiže novi gol u 50. minutu. Četvrti gol postigao je Hvang u 68. minutu. Konačan rezultat postigao je Katai nakon prave majstorije u 75. minutu. Zvezda je