Tri gola za tri boda Na novom ‘’Lagatoru’’ Loznica kao domaćin bolja od Sloge 33 (foto)

Kurir 17.03.2024

LOZNICA – Fudbaleri Loznice slavili su danas na novom’’Lagatoru’’ na kome su sa 3:0 savladali Slogu iz Petrovca na Mlavi, u 17. kolu Srpske lige ”Zapad”.

Domaćini su pre ove utakmice bili četvrti sa 29 bodova dok je Sloga poslednjeplasirana na tabeli sa osvojenih 12 bodova. Loznica je do pobede došla zahvaljujući dvostrukom strelcu Stefanu Tripkoviću koji je bio precizan u 30. i 48. minutu, a konačan rezultat postavio je Filip Obradović pet minuta pre kraja utakmice kada se u 85. minutu po treći put zatresla mreža gostiju. Domaći su u utakmicu ušli odlučni da upišu pobedu, a gosti su odeolevali prvih pola sata, a