"Old Traford" je stvarno teatar snova - Junajted posle sedam golova bolji od Liverpula za polufinale FA kupa

Sportske.net 17.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se u polufinale FA kupa pošto su savladali Liverpul na "Old trafordu" 4:3 posle produžetaka.

Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu, i to za tri minuta, koliko je "redsima" bilo potrebno da režiraju preorket. Junajted je imao priliku već u drugom minutu meča. Van Bisaka je dodao loptu do Maina u kaznenom prostoru, a ovaj je samo prosledio do golmana, međutim bio je to traljav i slab šut. Salah u osmom minutu stvorio prvu dobru priliku za goste, kada je uputio jako centaršut, ali pored stative. Junajed dolazi u vodstvo već iz narednog napada. Garnaćo je