Tadić vodio fener do pobede: Srbin sa dve asistencije obezbedio baš važan trijumf

Večernje novosti 17.03.2024

Fudbaleri Fenerbahčea savladali su trećeplasirani Trabzon na gostujućem terenu rezultatom 3:2, u okviru 30. kola turskog prvenstva.

Alex Nicodim / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM Odličan meč odigrao je srpski reprezentativac Dušan Tadić, koji je zabeležio dve asistencije. Fudbaleri Fenerbahče su do vođstva došli u 13. minutu kada je dodavanje kapitena reprezentacije Srbije u gol pretvorio Fred - i to sjajnim šutem (VIDEO). Ponovo su isti akteri igre bili u centru pažnje u nadoknadi prvog dela, a Fred je novim golom duplirao prednost tima iz Istanbula. U nastavku meča viđena je potpuno druga