Nova drama u Turskoj, Fener slavio u Trabzonu, uz dve asistencije Tadića

Sportske.net 17.03.2024  |  Sportske.net

Posle današnjeg neverovatnog preokreta Galatasaraja protiv Kasimpaše i trijumfa sa 4:3, na potezu su bili fudbaleri Fenerbahčea, koji su morali da slave na teškom gostovanju u Trabzonu kako bi zadržali korak za aktuelnim šampionom u trci za titulu u Superligi Turske.

I u ovom duelu je viđena prava drama, a Fener je na kraju pobedio rezultatom 3:2, pa nakon 30 odigranih kola ima 79 bodova na drugom mestu, dva manje od Galatasaraja. Na poluvremenu je bilo 2:0 za goste iz Istanbula, oba puta je pogodio Brazilac Fred, a oba puta je asistent bio naš Dušan Tadić. U nastavku se Trabzon vratio golovima Bardija u 63. i Trezegea iz penala u 78. minutu. Ipak, tu 87. minutu Belgijanac Batšuaji donosi veliku pobedu Fenerbahčeu. U nadoknadi