Teško da može bolje od ovoga: Edvards izveo jedno od najbrutalnijih zakucavanja u NBA! (video)

Hot sport 19.03.2024

Au… Košarkaši Minesota Timbervulvsa još jednom potvrdili da su hit aktuelne sezone u NBA porazivši Jutu Džez rezultatom 114:104 u „Delta Centru“.

Gosti su uspeli da anuliraju zaostatak od petnaest poena koji su imali na kraju prve četvrtine (37:22), i do kraja treće četvrtine gledali smo izjednačen meč (83:83). Upravo u tim trenucima, možda je zabeležen i potez večeri! Entoni Edvards je pokazao svoje atletske sposobnosti kao nikada do sada. Bek Minesote se otrčao sa linije za slobodna bacanja, gotovo preskočio Džona Kolinsa i moćno zakucao loptu u koš. Prilikom ovog poteza nenamerno je udario protivnika