Ово су терористи који су извели масакр у Москви: Објављене фотографије убица: "Намеравали су да пређу границу са Украјином"
Блиц 23.03.2024

ФСБ је ухапсила четворицу терориста који су извели напад на Крокус сити Хол у Москви и још седам особа, саопштила је у данас прес служба Кремља, преноси Интерфакс.
Како се наводи у току је рад на идентификацији саучесника терориста. Руски медиј База, који има блиске контакте са органима за спровођење закона, објавио је слике четворице осумњичених, сви из бивше совјетске републике Таџикистан, која се граничи са Авганистаном. Именовани су: Махмадрасул Насридинов, 37, Ривозидин Исмонов, 51, Шохинџон Сафолзода, 21 и Рустам Назаров, 29. Нејасно је ко је од ове четворице приведен. Аутентичност фотографија није потврђена.