Zvezda bolja od Zenita u Beogradu: Knežević će dugo pamtiti meč obavijen velom tragedije u Moskvi! (video)

Hot sport 23.03.2024

Veoma dinamična utakmica u srpskoj prestonici Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu u okviru prijateljskog meča savladali ekipu Zenita iz Sankt Peterburga sa 1:0.

U ranoj fazi meča, u 6. minutu, Olajinka je krenuo u prodor po desnoj strani, ali je zaustavljen od strane Karavaeva. Glavni arbitar Jovan Šegrt nije dosudio penal, što je izazvalo negodovanje igrača Zvezde. Usledio je period u kojem Zenit nije imao značajnih prilika, dok je Guteša u 10. minutu lako intervenisao nakon kornera ruskog tima. Nakon mirnijeg perioda igre, u kojem nije bilo mnogo uzbuđenja, srpski tim je imao veći posed lopte, dok je Zenit čvrsto stajao