Velika drama u Gornjem Milanovcu: Bivši kapiten FAP-a u 95. minutu doneo pobedu Borcu 1926

Morava info 23.03.2024  |  Morava info

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 nakon velike drame slavili su u utakmici 18. kola Srpske lige Zapad u gostima protiv Takova rezultatom 2:1.

Odlučujući pogodak u petom minutu nadoknade postigao je štoper Stefan Drašković i tako doneo veliko slavlje svojim saigračima i navijačima čačanskog kluba. A izgledalo je da će se izabranici Darka Rakočevića saplesti na gostovanju u Gornjem Milanovcu. Domaći tim poveo je u 49. minutu nakon autogola. Međutim, 13 minuta kasnije izjednačio je odbarmbeni igrač Borca Strahinja Pantić. Igralo se tada praktično pred jednim golom, a sreća je pogledala Borac u trenucima