Dan za istoriju: Još jedan Srbin se upisao u listu onih koji su zaigrali u NBA ligi

Večernje novosti 24.03.2024

Košarkaši Vašington Vizardsa savladali su ekipu Toronto Reptorsa rezultatom 112:109, a priliku da ubeleži prve minute imao je i Tristan Vukčević.

FOTO: ABA liga Tako je Srbija, zvanično dobila još jednog igrača koji se upisao u NBA statistiku. Vukčević je proveo na parketu tri minuta i za to vreme ubeležio jedan skok. Utakmica je bila vrlo izjednačena od početka do kraja, ali Vizardsi su bili nešto smireniji u završnici, pa su na kraju uspeli da slave. Najekifikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Deni Avdija sa 22 poena i 13 skokova, dok je 18 poena uz 12 asistencija dodao Džordan Pol. Na drugoj strani je