Ovo će pamtiti celog života: Tristan Vukčević odigrao svoje prve minute u NBA ligi!

Hot sport 24.03.2024

Bivši igrač Partizana je dobio šansu da debituje Košarkaši Vašington Vizardsa ostvarili su važnu pobedu na svom terenu protiv Toronto Reptorsa rezultatom 112:109, a ovaj meč je posebno obeležen za srpskog košarkaša Tristana Vukčevića, koji je debitovao u NBA ligi nakon uspešnih nastupa u Partizanu.

Bivši igrač crno-belih upisao je svoje prve NBA minute tokom ovog meča, ostvarivši zapaženi nastup u svega 3 minuta na terenu, gde je pokazao svoj talenat hvatajući jedan skok. Utakmica je bila izuzetno izjednačena, sa timovima koji su se smenjivali u vođstvu. Raptorsi su imali minimalnu prednost od 25:23 u prvoj četvrtini, ali su Vizardsi preokrenuli situaciju u drugoj četvrtini, vodeći sa 51:48 na poluvremenu. Treća četvrtina donela je dinamičnu borbu, sa oba