Nema ništa od evropskog prvenstva za omladince: Remi Srbije u Grčkoj (u19) za kraj kvalifikacija

Dnevnik pre 31 dana  |  Dnevnik.rs

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije (U19) remijem je završila kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.

Na gostovanju Grčkoj bilo je nerešeno, 3:3 (0:1). I pre ove utakmice znalo se da ni Grčka ni Srbija nemaju šansu da se domognu prvog mesta koje vodi na Evropsko prvenstvo jer su doživele po dva poraza u prva dva kola. Srbija je na poluvremenu imala prednost koju joj je doneo Vojin Serafimović golom u trećem minutu. U nastavku, viđeno je još pet golova, prvo je Jovan Šljivić povećao prednost Srbije na 2:0 golom u 48. minutu. Ipak, domaćin je uspeo da se trgne i za