Srbija jedva sprečila još jedan poraz: Orlići ponovo razočarali, Zvezdin biser sprečio potpuni potop!

Kurir pre 31 dana

Omladinci Srbije generacija do 19 godina završili su učešće na turniru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koji se održava u portugalskom gradu Aveiru. ''Orlići'' odigrali meč poslednjeg, trećeg kola u svojoj kvalifikacionoj grupi protiv selekcije Grčke i remizirali rezultatom 3:3.

Cilj nije ostvaren i to je bilo jasno već posle dva odigrana kola i poraza od Danske (1:3) i Portugala(1:4) Počelo je odlično. Srbija je povela već u trećem minutu golom defanzivca Čukaričkog Vojina Serafimovića i taj gol je obeležio prvo poluvreme. Tek što je počelo drugo, ''orlići'' su duplirali svoju prednost, golom veziste Crvene zvezde Jovana Šljivića i izgledalo je da su blizu pobede na ovom meču. Ali, umesto toga, dozvolili su veliki preokret Grcima koji su