Deca Dragane Mirković donela važnu odluku: Evo šta su uradili za majku dok prolazi kroz period razvoda
Blic 30.03.2024
![Deca Dragane Mirković donela važnu odluku: Evo šta su uradili za majku dok prolazi kroz period razvoda](https://nstatic.net/641/36174641drdvwe.jpg)
Pevačica Dragana Mirković pre nekoliko dana je saopštila da se razvodi od supruga Tonija Bijelića nakon 24 godine braka.
Dragana i Toni važili su za veoma skladan par, a tokom najveće ljubavi dobili su i dvoje dece, sina Marka i ćerku Manuelu. Poznato je da su godinama svi porodično živeli u zamku Ebenfurt, nakon čega su naslednici isti napustili, a nedugo za njima i Toni. Ipak, kako prenose hrvatski mediji, naslednici su se u novembru 2023. godine preselili u zamak, kako bi majci pružili podršku. - Nikad nisam imala probleme s decom. Moja deca se mene ne stide. Majka je za decu neka