Duljaju najvažnija tri boda: Zahid malo spava i malo jede pa su grčevi očekivani (VIDEO)

Danas 30.03.2024  |  G. A.

Trener Partizanovih fudbalera Igor Duljaj nije bio sasvim zadovoljan pobedom crno-belih u nastavku državnog prvenstva posle dvonedeljne pauze zbog utakmica reprezentacije.

U Humskoj je savladan Spartak ( 1:0), ali su se Subotičani u drugom poluvremenu upinjali da dođu do izjednačujućeg pogotka i bili su bolji od domaćina. „Bilo je izuzetno teško, dva različita poluvremena. Rezultat je bio najvažniji, ali naravno da volimo da igramo lepo i pobeđujemo. U drugom poluvremenu smo se bespotrebno uvukli u 25 metara i dozvolili protivniku da stvara prilike. Pamtiće se pobeda. Bilo je dobrih stvari, ali mora još mnogo toga da se popravi.