Liverpul ponovo na čelu Premijer lige: Redsi na miru mogu da isprate duel Arsenala i Sitija! (video)

Hot sport 31.03.2024

Velika pobeda Redsa Fudbaleri Liverpula savladali su ekipu Brajtona u okviru 30. kola Premijer lige i tako se vratili na prvu poziciju na tabeli – 2:1 (1:1).

UP THE REDS ✊ pic.twitter.com/o1Me5QSS5B — Liverpool FC (@LFC) March 31, 2024 Susret su bolje su otvorili gosti, koji su posle samo dva minuta igre stigli do vođstva posle pogotka koji je postigao Dani Velbek. Izjendačujući pogodak koji je postigao Dijaz u 37. minutu, posle loše intervencije odbrane gostiju. U nastavku susreta Liverpul je uspeo da postigne još jedan pogodak i reši pitanje pobednika. Igrao se 65. minut kada je asistenciju Mekalistera materijalizovao