Partizan odigrao odličan turnir: Crno-beli kadeti poraženi u finalu takmičenja u Amsterdamu (video)

Večernje novosti pre 30 dana

KADETI FK Partizan poraženi su u finalu "Kupa Budućnosti" od domaćina Ajaksa sa 2:1.

Foto: FK Partizan Ovaj turnir se igrao dva puta po 20 minuta, a crno-beli su u prvom delu bili ravnopravni rival. U nastavku susreta su "kopljanici" više napadali i do vođstva su stigli u 28. minutu. Izabranici Đorđija Ćetkovića su krenuli po izjednačenje, ali je tim iz Amserdama duplirao prednost u 35. minutu. Ipak, Partizan je uspeo da smanji rezultat u 37. minutu preko Lazara Radosavljevića. Kadetska selekcija Partizana, predvođena trenerom Đorđijem Ćetkovićem,