Вучевић поднео оставку
Б92 02.04.2024 | Новости

Милош Вучевић поднео је јуче оставку на место народног посланика.
На седници Одбора за административно-буџетска и мандатно-имунитетска питања данас су размотрене оставке које су на функцију народног посланика поднели Никола Селаковић, Милош Вучевић, Предраг Бандић из СНС, Марија Војиновић и Славица Шкрбић из коалиције НАДА. Одбор је предложио Народној скупштини да констатује престанак мандата именованим народним посланицима. Председник Александар Вучић је за викенд саопштио да је Милош Вучевић мандатар и он ће после избора










