Čačak 94 u poslednjem minutu prokockao osam razlike, pa ipak slavio u produžetku

Morava info pre 30 dana  |  Morava info

ČAČAK – Igrali su se igrači Čačka 94 sa živcima svojih navijača, ali su na kraju ipak zabeležili pobedi u utakmici 28. kola KLS protiv Vršca u Hali kraj Morave.

Nakon produžetka rezultat je bio 94:90. Bolje su izabranici Đorđa Mićića otvorili meč, poveli sa sedam poena razlike na kraju prvog kvartala, ali su nakon 20 minuta igre Vrščani spustili deficit na minus pet. U prvom poluvremenu publika je gledala dvoboj dvojice izuzetno raspoloženih pojedinaca. Kod Čačka 94 to je bio Stefan Lakić sa 19 ubačenih koševa za 20 minuta, a na drugoj strani Filips koji je u prve dve četvrtine postigao 22 poena. Sve je za domaći tim