Dve simetrije rezultata i evrogol Stojkovića u nadoknadi vremena: Partizan iščupao pobedu na „krovu“ Voždovca

Danas 04.04.2024  |  G. A.

Partizan je dvaput vodio protiv Voždovca na njegovoj veštačkoj travi, u finišu utakmice je golman Jovanović spasavao crno-bele od poraza, a gostima su do tri boda došli golom u nadoknadi vremena – 3:2 u 28. kolu fudbalske Superlige Srbije.

U prvih pola časa igre utakmica je bila nesadržajna i mlitava. U 34. minutu prvi je do gola mogao Voždovac. Kolarević je umakao Filipoviću, dao je povratnu loptu Teodoroviću na peterac, a Marković je u poslednji tren uklizao da spreči siguran pogodak. Crno-beli su poveli u 39. minutu. U nekoliko sekundi posle centaršuta iz kornera izblokirani su snažni pokušaji Kovačevića dvaput i Kalulua. Lopta je na kraju došla do Baždara, koji je iskosa finim i odmerenim udarcem