Rim pripada vučici: Roma minimalcem slomila Lacio u velikom derbiju „večnog grada“!

Hot sport pre 26 dana

Rovovska bitka na Olimpiku Fudbaleri Rome trijumfovali su na svom terenu u uzbudljivom derbiju Rima protiv Lacija rezultatom 1:0, osvajajući ogromnih devet bodova prednosti u trci za evropska takmičenja u narednoj sezoni.

Od samog početka, atmosfera na terenu bila je napeta, obe ekipe su pokazale odlučnost u napadu, težileći ka postizanju gola i sticanju prednosti. Međutim, tim Rome je pokazao veću dominaciju tokom prvog poluvremena, iskoristivši svoje šanse. U 42. minutu, Paulo Dibala je izveo korner, a Mansini je sjajno skočio i snažnim udarcem glavom savladao golmana Mandasa, dovodeći Romu u vođstvo. GIANLUCA MANCINI 1-0 ROMA pic.twitter.com/OEIVEdseGG — Lupo 🐺💛❤️ (@LupoASRoma)