Golman tzv. Kosova se propisno obrukao: Neshvatljiva greška i gol kakav odavno nije viđen u Premijer ligi! (video)

Hot sport 06.04.2024

Kakva greška U toku su utakmice 32. kola Premijer lige, a jedna od njih je meč Everton – Barnli, koji je već sada obeležio čuvar mreže gostiju.

Igrao se treći minut sudijske nadoknade u prvom poluvremenu, kada je Arijanet Murić napravio neshvatljivu grešku. Nakon jedne lopte koju su mu vratili defanzivci, Murić je oklevao pri ispucavanju, te je u poslednjem trenutku, kada je pokušao da izbije loptu praktično pogodio Dominika Kalvert-Luina, koji je sve to pratio i pokušao da ga napadne, te se lopta od njega odbila pravo u mrežu. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Goal: Dominic Calwert Lewin | Everton 1-0 Burnley