Siti se mučio, pa razbio rivala: Sa četiri gola u mreži Palasa nastavili trku za šampiona Engleske! (video)

Hot sport 06.04.2024

Još jedna sigurna pobeda Gvardiolinog tima Fudbaleri Mančester sitija savladali su Kristal Palas na gostujućem terenu i na taj način nastavili svoj put ka šampionskoj tituli Premijer lige – 2:4 (1:1) Domaći su šokirali Građane već u trećem minutu susreta, kada je Mateta postigao vodeći pogodak za klub iz Londona.

Nije se dugo čekalo na drugi gol, s ozbirom da je Kevin de Brujne postigao divan pogodak za izjednačenje u 13. minutu. Na pauzu se otišlo nerešenim rezultatom, a onda je usledila rapsodija tima Pepa Gvardiole u drugom delu. What a goal De Bruyne Manchester City pic.twitter.com/3UlBF2zyqF — ACHARANET (@emmnwa) April 6, 2024 Već nakon dva minuta igre Siti dolazi do preokreta preko mladog Rika Luisa. Odolevao je Palas, da bi im Haland i De Brujne zabili konačan udarac