Spektakularno veče u Ligi šampiona: Deset golova i dva remija u Madridu i Londonu!

RTV 09.04.2024  |  RTS

MADRID - Atomski fudbal večeras u Ligi šampiona! U dva meča, u Madridu i Londonu, viđeno je deset golova, mnoštvo preokreta, da bi se nakon 90 minuta, oba meča završila remijima.

Fudbaleri Real Madrida i Mančester sitija remizirali su rezultatom 3:3 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Siti je poveo genijalnim potezom Bernarda Silve, koji je iznenadio Andreja Lunjina u drugom minutu, a usledio je brzi preokret - prvo autogol Rubena Dijaza posle udarca Eduarda Kamavinge u 12, pa pogodak Rodriga u 14. minutu posle kontranapada. Po istom scenariju, Siti je preokrenuo u nastavku, a fantastične golove postigli su Fil Foden u 66. i Joško