Spektakularni Jovanović odveo Partizan u polufinale Kupa Srbije – tri odbranjena penala nakon šoka

Nova 10.04.2024  |  Autor: Strahinja Nikolić

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac posle boljeg izvođenja penala i tako prošli u polufinale Kupa Srbije rezultatom 4:3 - posle 90 minuta rezultat je bio 1:1.

Od samog početka meča Partizan je bio ofanzivan, pa su crno-beli iz minuta u minut pritiskali, a pokušaj Denila Kastilja je izblokiran, da bi u 14. minutu „zablistao“ Samed Baždar. Nakon odličnog pasa u prostor od Aranđela Stojkovića mladi fudbaler Partizana je obišao Marka Gudžulića, golmana „zmajeva“, ali je umesto šuta Baždar odlučio da padne iako nije bilo kontakta, pa nije dosuđen penal. Usledio je napad Voždovda koji je Aleksandar Filipović izblokirao, potom