Posle penala fudbaleri Partizana eliminisali Voždovac u četvrtfinalu Kupa Srbije

Politika 10.04.2024

Fudbaleri Partizana plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu posle jedanaesteraca eleminisali Voždovac.

Partizan je bio bolji u izvođenja penala 4:3, dok je posle regularnog toka utakmice rezultat bio 1:1. Samed Baždar je u 13. minutu imao fenomenalnu šansu da dovede Partizan u vođstvo, ali je loše reagovao u situaciji jedan na jedan sa golmanom Voždovca. Za taj promašaj iskupio se u 45+2. minutu kad je ponovo izašao sam na čuvara mreže „zmajeva”, ali je ovog puta bio precizan i „matirao” ga udarcem sa oko 16 metara. U 67. minutu rezervista domaće ekipe Nemanja