Baždar i "hobotnica" Jovanović pogurali Partizan, Voždovac bez sreće na penal-ruletu!

Sportske.net 10.04.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije pošto su na domaćem terenu eliminisali ekipu Voždovca.

Posle 1:1 tokom regularnih 90 minuta, domaćin je slavio nakon boljeg izvođenja penala 4:3. Partizan je danas opravdao ulogu favorita tek posle penal-serije, a za to su najzaslužniji strelac jedinog gola za "crno-bele" u prvih 90 minuta Samed Baždar, ali i sjajni Aleksandar Jovanović koji je odbranio čak tri penala. Domaćin je prvi zapretio na početku meča kada je posle sjajnog dodavanja Natha veliku priliku propustio Baždar, novopečeni reprezentativac Srbije