Četvrtfinale Lige šampiona - Barsa trijumfovala u Parizu, Atletiko pobedio Borusiju u Madridu

RTS pre 23 dana

Prve četvrtfinalne utakmice Lige šampiona završene su pobedom Barselone nad PSŽ-om u Parizu 3:2, odnosno trijumfom Atletika nad Borusijom Dormund 2:1 u Madridu.

Atletiko odoleo Borusiji i s golom viška putuje u Dormund Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su na svom terenu Borusiju iz Dortmunda 2:1 u prvom meču četvrtfinale Lige šampiona. Nakon lošeg početka u prvom poluvremenu, Borusija se u drugom vratila i zaigrala dosta ofanzivnije. Iako je ekipa iz Dortmunda mogla da primi više od dva gola, poraz od 2:1 znači da u Nemačkoj u revanš utakmici imaju realnu šansu da prođu u narednu rundu. Priča o dva poluvremena -