Hrvat na stubu srama: Turci bacaju drvlje i kamenje na Livakovića i pitaju se kako brani za treću reprezentaciju sveta! (video)

Hot sport 12.04.2024
Hrvat na stubu srama: Turci bacaju drvlje i kamenje na Livakovića i pitaju se kako brani za treću reprezentaciju sveta…

Nije se proslavio Livaković protiv Grka Nakon poraza Fenerbahčea od Olimpijakosa u Pireju rezultatom 3:2, turska javnost je pronašla „krivca“ za neuspeh, a to je hrvatski golman Dominik Livaković.

Navijači, novinari i bivše legende kluba istakli su da je Livaković mogao bolje da reaguje kod nekih golova protivnika. Posebno se ističe prvi gol koji je primio u 9. minutu kada ga je Kostas Fortunis savladao sa 20-ak metara, kao i drugi gol u 32. minutu kada je isti igrač asistirao Stevanu Jovetiću. Legendarni Nihat Kaveči je naglasio da je Livaković morao da odbrani šut Jovetića, dok je bivši reprezentativac Turske Umit Ozat poručio da Hrvat nije vredan