Bomba čuamenija za trijumf reala: Francuz „probušio“ mrežu srpskog golmana sa oko 30 metara! (video)

Hot sport pre 16 dana

Rajković i Nastasić proveli svih 90 minuta na terenu Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju ekipu Majorke sa 1:0 i tako napravili dobru uvertiru pred revanš u Ligi šampiona sa Mančester sitijem.

Jedini strelac na meču bio je Orelijen Čuameni, koji je u 48. minutu postigao fantastičan pogodak sa 30 metara, lopta je završila u gornjem levom uglu gola domaćina. U timu Majorke svih 90 minuta odigrali su reprezentativci Srbije Predrag Rajković i Matija Nastasić. TCHOUAMENI WHAT A GOAL! 🤯 pic.twitter.com/ykkWfWhJiz — TC (@totalcristiano) April 13, 2024 Bila je to 24. pobeda izabranika trenera Karla Ančelotija koja ih je uvrstila na čelu tabele u LaLigi. S druge